Недавні пошуки нового працевлаштування поставили питання: “А як часто ми отримуємо саме ту роботу, яку собі намріяли?”

Ми тягнемося до зірок, а коли таки досягаємо їх, то раптом виявляємо, що хочемо дотягтися до нових

Отже працюєш ти собі, працюєш, а потім – клац! – відчуваєш, що вже пора щось міняти, бо ні задоволення, ні драйву немає і близько. Починаєш задумуватися, а, власне, чого б тобі хотілося. В уяві малюєш собі якесь або дуже деталізоване зайняття, або ж, можливо, дещо розмите в деталях, але цільне загалом.

Або те ж саме і з компанією, в яку хотів би влаштуватися: ти поліпшуєш свої вміння і навички, поглиблюєш знання і розширюєш кругозір, бо вирішив, що це тобі допоможе нарешті працевлаштуватися у цій омріяній фірмі.

Але по мірі того, як ти докладаєш зусиль, щоб відповідати рівню цього роботодавця або посади (ну, або ти собі просто науявляв, що саме до цього рівня ти маєш піднятися), ти починаєш усвідомлювати, що вже і не дуже-то й хочеться тобі приєднуватися до ще вчора омріяної компанії чи обіймати таку жадану посаду. Що завдяки своєму набутому досвіду ти можеш досягти набагато більшого в зовсім інших умовах.

І ти вже уявляєш собі якісь нові цілі й горизонти. Починаєш розвивати нові напрямки й ідеї, щоб стати на новий щабель власного прогресу і відповідати новим викликам.

І ось ти вже там. І раптом виявляється, що оте от жадане працевлаштування, якого ти так прагнув ще кілька років тому, вже абсолютно позбавлене сенсу, бо ти його переріс і от зараз воно абсолютно не актуальне.

То що ж тоді називати “роботою мрії”? Навіть не так поставлю питання: вона взагалі існує? Чи це, все ж, просто фантом, до якого ми можемо пориватися, але ніколи не досягнемо, бо як тільки ми нарешті до нього дотягнемося, то все, кінець шляху?

Чи може варто розглядати сам шлях як ціль для розвитку, адже він має купу поворотів і вивертів, а тому ніколи не дасть можливості засумувати?

А ще, думаю, завжди варто цінувати себе і свій час та зусилля. А також тих, хто так само цінує і те, й інше в тобі. І ти не зчуєшся, як сам створиш роботу мрії навколо себе.