Якщо ти займаєшся ІТ рекрутингом, то для тебе не є дивиною процес закриття вакансії, який може тривати пів року. Правда ж? То як же справитися з почуттям невдоволення від відсутності швидких результатів?
І відповідь є!
Ніяк.
Реально. Ніяк.
Можна багато розповідати про те, що треба шукати радість у маленьких здобутках (і це правильно, я так і роблю), але суті то не міняє: якщо ти приходиш в рекрутинг, то ти маєш розуміти, що розчарування, відмови, відсутність швидкого (і не тільки) результати – це норма, це частина професійного життя. З цим не треба якось боротися, бо ви ж не боретеся з азотом у повітрі, який є чистісінькою отрутою.
Так само і з негативом у нашій професії.
Він є. Від нього не втечеш і не сховаєшся. Я вже давно забув, коли я переймався через відмову від кандидата розглянути пропозицію чи прийняти офер більше, ніж 10 секунд.
Відмови, розчарування, невдоволення від повільності процесу будуть завжди. Їх неможливо побороти або здихатися.
Головна задача будь-якого наймаря – це просто зробити вдих-видих після чергової відмови і рухатися далі.
Або навіть не потикати носа у цю професію, бо коли я вкотре чую від молодих колег, що вони вигоріли за 2-3 роки, то я просто розумію, що вони ці 2-3 роки жили якимись марними надіями і дивними сподіваннями, а не займалися рекрутингом.
Твоя головна мотивація – це знайти потрібних людей на відкриті вакансії.
От і все )))
Останні коментарі