Відповідь на твоє звернення – це завжди сплеск емоцій. Це перший крок на довгому шляху взаємовигідних стосунків між рекрутером і кандидатом.

Саме так треба розглядати будь-яку (окрім хамської, звісно, бо який клієнт захоче мати справу з хамом?) відповідь кандидата. І найперше, що треба зробити – це адекватно зреагувати на цю відповідь.

Не швиргонути перелякано повним описом вакансії і проекту, які можуть зайняти кілька сторінок рукописного тексту.

Не зникнути на кілька днів, а то й тижнів, бо забув/забив/недогледів.

Не сипати шаблонами, якими густо напханий інтернет (хоча вони теж мають свою користь і функцію).

А просто підтримати розмову, залежно від того, авжеж, яка відповідь.

Так, буває, що співрозмовник дійсно попросить детальний офіційний опис вакансії, і навіть тоді не обов’язково відразу кидати посилання на сайт чи викочувати повний перелік вимог і обов’язків. Можна ж написати своїми словами (або зі слів тих, хто безпосередньо задіяний на проекті) – і це вже буде додатковий елемент до жвавої розмови. До того, що з іншого боку монітора з кандидатом веде бесіду така ж жива людина.

Але найкраще – це невимушена розмова-переписка. Ви бачите, що відповідь доволі розгорнута і кандидат має час і натхнення? Підтримайте його. Поговоріть-попереписуйтесь, акуратно вплітаючи питання, відповіді на які вам згодяться, щоб представити фахівця зацікавленим сторонам.

А що робити з тими, хто відповідає лаконічними “так/ні” чи взагалі “+/-”? А отут, власне, і знадобляться оті от шаблони, про які я згадував вище: у кожного наймаря є свій список питань, відповіді на які будуть потрібні, щоб мати уяву про те, що і як цікавить кандидата:

  • чи хочеться працювати в команді? Наскільки великою вона має бути?
  • з якими технологіями хотілося б працювати чи який досвід хотілося б отримати на майбутньому місці роботи?
  • чи доводилося керувати або лідити людей?
  • і так далі, і тому подібне.

Таких “чи” може бути від п’яти до двадцяти. Але знову таки, непогано було б перепитати у кандидата щодо його бажання дати відповіді на “кілька питань, щоб мати уявлення про те, що Вам пропонувати в майбутньому”.

Іншими словами: намагайтеся триматися з кандидатом на одній хвилі і не пропадайте з ефіру. І буде вам щастя.