Доволі часто доводиться дивуватися пояснювати, а що ж, власне, відбувається за лаштунками процесу рекрутингу? Яким чином так стається, що на якісь проекти вдається набрати людей досить швидко, а на інші відбувається неймовірний затик. В ідеальних умовах час на закриття вакансії (від моменту її появи і до прийнятої пропозиції) триває не більше двох тижнів. Але ми ж знаємо, що це в дійсність – то не ідеал. Дійсність – це дійсність.

Отож, як все мало б бути:

ІДЕАЛ

Тиждень 1

Отримання вакансії – понеділок
Пошук і перші кандидати – вівторок-середа
Перша співбесіда – четвер-п’ятниця

Тиждень 2

Друга співбесіда (з замовником чи керівництвом) – понеділок-середа
Пропозиція роботи – четвер-п’ятниця, і її прийняття в той же час.

ДІЙСНІСТЬ

Тиждень 1

Отримання вакансії – п’ятниця, під вечір

Тиждень 2
Пошук кандидатів – понеділок-середа
Перші кандидати – в понеділок просять написати у вівторок-середу, але у вівторок-середу вони зникають, як мінімум, до четверга-п’ятниці. Наступного тижня. Або назавжди.

Тиждень 3

Перша співбесіда – вівторок-середа, бо понеділок – важкий день і вза’алі… Зворотній зв’язок – середа-четвер. Негативний. Порізали всіх кандидатів. Ну, як порізали… “Непогані кандидати, але якось у них очі не горіли/мляво відповідали/давай ще подивимось”. Починаєш ще шукати кандидатів, але – о щастя! – відповідають кілька тих, до кого ти стукався минулого тижня. Призначаєш співбесіду на п’ятницю. Якщо пощастить. Скоріше за все – на наступний тиждень. На вівторок-середу. Бо понеділок – дивись вище.

Тиждень 4

Понеділок – шукаєш кандидатів на іншу вакансію, бо на цю вже є 4-5 кандидатів, які або ще на розгляді, або призначені на співбесіду на вівторок-середу.
Вівторок-середа – співбесіди пройшли гірше або так само, як на попередньому тижні. На наступний тур вирішено кликати кандидатів з минулого тижня.
Четвер-п’ятниця – збираєш і координуєш всі запропоновані часові рамки. Домовляєшся на вівторок-середу наступного тижня. Бо понеділок… Ну, ви зрозуміли.

Тиждень 5

Понеділок – хтось з учасників сповіщає, що вівторок-середа – не варіант, бо помінялися плани/діти хворіють/несподіване відрядження на Ґоа на один день. У лихоманці шукаєш варіанти на четвер-п’ятницю. Дякувати Перуну узгоджуєш новий час.
Вівторок-середа – приносиш жертви всім відомим тобі богам, щоб утримали кандидатів й укріпили їхнє бажання дійти до кінця цього пекельного коловороту.
Четвер-п’ятниця – співбесіди пройшли непогано. Керівництво дає добро на пропозиції роботи. Домовляєшся з обраним (обраними) кандидатом (кандидатами) на вівторок-середу наступного тижня. Про понеділок уже навіть не згадуєш.

Тиждень 6

Понеділок – пояснюєш керівництву, чому ти такий невдаха і досі не закрив вакансію за два тижні, як це роблять наймарі маминої подруги конкурентів, про успіхи яких керівництво почуло на недавньому ПМ-збіговиську.
Вівторок-середа – зробив пропозиції, кандидати взяли паузу для подумати до понеділка наступного тижня. Але ми ж знаємо, що понеділок – то не той день…
Четвер-п’ятниця – молишся, шукаєш, які ще жертви ти можеш принести…

Тиждень 7

Понеділок – таки робиш спробу дізнатися рішення кандидатів, бо обіцяли ж… Але ні.
Вівторок-середа – приходять відповіді. Дві відмови, один погоджується. Але він зможе вийти тільки за два місяці, бо має контракт. Керівництво каже, що то задовго і треба шукати ще.
Четвер-п’ятниця – стаєш безбожником.

І в цей момент один з тих кандидатів, що відхилив пропозицію роботи, телефонує тобі й каже, що готовий ще раз розглянути твою пропозицію і стартувати за кілька тижнів, якщо пропозиція все ще актуальна.

Спеціально переписав кінець, щоб він був позитивним, бо я вірю в краще 🙂