Остання зміна ЛінкедІну багатьох збила з толку, тому що змінився фунціонал, деякі фільтри перестали працювати і стали доступними тільки в платних версіях, певні налаштування, таке враження, перемістилися чорзнакуди або й зовсім зникли.

Але не все так погано. Головною фішкою нового вигляду профмережі стали три горизонтальні цяточки, які можна побачити у правому верхньому куті профілю/допису/сповіщення. Клацаєте на них і вам відкривається “новий дивний світ”.

Для когось це може й не є відкриттям, але як показали розмови з колегами, вони таки не часто або й зовсім не зазирають під ті три крапки. Тож сьогодні розкажу про одну річ, яке може бути дуже помічною, якщо ти не маєш бажання використовувати зайвий інмейл.

Коли ти зробив пошук, перебрав всіх, хто у тебе в першому й другому колі, і взявся за третє коло, то часто трапляються профілі, які, здається, не залишають вибору для контакту, окрім інмейла.

А в тебе тих інмейлів або зовсім нема, або доволі обмежена кількість. Ти вже готовий упасти в розпач, але не варто, бо як показує стрілочка вгорі, є заповітні три цяточки. Тож ти тиснеш на них і – овва! – можна спокійнесенько відсилати запрошення кандидату без застосування інмейла!

Як бачите, там же є і функція блокування профілю або повідомлення про нього. Ну, наприклад, обрид тобі якийсь учасник профмережі або ображаєте тебе, і ти не хочеш бачити його у своїй стрічці, але не можеш обрати функцію “нестеження”, бо він не є в твоєму колі контактів. Тож ти йдеш, знову ж таки, під три цятки і баниш його к бісу.

Навіть можеш на нього кляузу написати, ага: мовляв, забагато пише, а я не люблю, коли багато пишуть. Однак, коли когось блокуєш, то варто пам’ятати, що ти від цього учасника не бачитимеш не тільки, на твій погляд, непотрібних дописів, а й потрібних теж. Він взагалі зникне для тебе.

Тож як тільки десь на ЛінкедІні бачите три цяточки, сміливо клацайте на них і вивчайте, що вони пропонують. І буде вам щастя і взаєморозуміння з мережею та її учасниками.

Про інші приховані й не дуже загадки ЛінкедІна я розкажу в наступних дописах.