Уявіть: Річард Бренсон доправляє літаком до себе додому групу кандидатів на співбесіду. З аеропорту їх забирає 85-річний таксист.

Річард Бренсон

Після того, як таксист вивантажує чемодани біля будинку, всі розташовуються, а Бренсон скидає маску: він і був таксистом!

Дехто з пасажирів був грубим, не знаючи, що це був він. Хтось навіть кепкував з нього. Врешті-решт, жоден не отримав роботу. І це – реальний випадок!

Бренсон визнає, що це крайнощі, але, як він сказав до Шеннон Скубо з ЛінкедІну під час Talent Connect, цей випадок показує, наскільки він цінує особистісні якості не тільки при найманні, а і, звісно, у власних працівників.

Людяність – це одна з тих якостей, яка для Бренсона не підлягає обговоренню. А ось іще дві таких же якості при відборі від нього:

“Люблю мрійників”

Сам послідовний шибайголова в царині бізнесу, Бренсон шукає таких же радикалів. “Нам потрібні люди, які в захваті від ризику і не бояться з усього маху гепнутися об землю в разі невдачі”. Бо саме вони досягнуть того, що нікому й ніколи ще не вдавалося.

Звісно ж, ризик неминуче супроводжується поразками, але Бренсон першим же визнає, що і в нього вони були (той же Virgin Brides – ретейлор, що спеціалізувався у весільних вбраннях, який так і не злетів). Але коли він говорить про свої негаразди з такою щирістю і, водночас, скромністю, то одразу стає помітною оця його гнучкість і, власне, причина, чому ж він такий успішний.

“Я зроблю все можливе для того, щоб уникнути невдачі. Але якщо вона мене, все ж, спіткає, то вже наступного ранку я просто викидаю з голови й рухаюся далі. Я намагаюся дістати науку з моїх поразок, але й по всьому, бо одразу вже думаю про наступний проект.”

Бренсон шукає мрійників серед перспективних працівників. Саме тому одним зі способів найму є пошук всередині компанії. Таким чином, він може одразу ж відстежити, наскільки кандидат готовий і вміє ризикувати, і легко зрозуміти його сильні й слабкі сторони.

“Шукай найкраще в людях і отримаєш найкраще у відповідь”

Бренсон “народився оптимістом”. Де б він не був – всюди випромінює позитив, саме тому він шукає цю якість і в інших.

Річард розповів, як він колись дізнався, що один з працівників крав платівки в одній з його музичних крамниць. Після розмови з ним Бренсон зрозумів, що той таким чином виявляв свій бунтарський характер, тому й не звільнив його. Працівник не тільки припинив красти, але й багато чого добився в компанії та для неї.

В тому ж дусі Бренсон радше переведе поганого працівника на більш підхожу йому посаду всередині компанії, ніж звільнить його.

Також він полюбляє підвищувати працівників понад їх очікування, і ця практика дуже гарно йому послужила. “Якось на одній з моїх студій звукозапису, – ділиться Річард, – я підвищив звичайного прибиральника до виконавчого директора”. В іншому випадку секретарка з канадського офісу компанії в підсумку стала керівником всього благодійного фонду Virgin в цій країні.

Єдиним мірилом оптимізму для Бренсона є спостереження, скільки хтось хвалить, а скільки – критикує. “Керівники, що хвалять, завжди мотивують працівників краще, ніж критики, – розмірковує він. – Тому я хочу бачити тільки перших у своїй компанії”.

Нотатка на пам’ять

Для Бренсона трьома найважливішими рисами співробітників є:

  1. Людяність: гарно ставиться до інших і прихильно поводиться в колективі
  2. Готовність ризикувати й витримка: не боїться зазнати невдачі й прагне до успіху
  3. Оптимізм: бачить найкраще в інших й обирає тільки найліпше з будь-якої ситуації

Річард – не наймар в буквальному сенсі цього слова, але він, безумовно, своя людина в наймарському бізнесі. Отже, якщо вже Бренсон – суперщасливий більйонер-саморобка, то можливо варто взяти з нього приклад і подумати над тими особистісними рисами, які найбільше потрібні вашій організації, чи й зовсім переглянути їх, а також розглянути питання, чи варто надати їм більшої ваги при найманні нових працівників.

Оригінал можна почитати тут.

Довідка (дані з Вікіпедії): Річард Бренсон — англійський підприємець, засновник корпорації Virgin Group, зокрема, одна з найбільш відомих в останні роки — Virgin Galactic. Зараз кількість компаній, які входять до Virgin Group, становить близько 360.